Rol en expertise
Monica van Papendrecht heeft veel kennis en ervaring als adviseur in de zorg. Monica is met haar enthousiasme in staat mensen verder te brengen en het beste in hen naar boven te halen. Haar kracht ligt in het persoonlijke contact, het vasthouden van de ‘rode draad’ en tegelijkertijd buiten de gebaande paden meedenken. Vanuit haar creatieve persoonlijkheid gaat ze de uitdaging met partners aan, ook al is het onzeker waar deze uitkomt.
Voor Reos is Monica ook als regiocoördinator aanspreekpunt voor opdrachtgevers uit de zorg en sociaal domein in de regio’s Amstelland en Haarlemmermeer. Intern coacht zij daarnaast collega’s en heeft een actieve rol in de werving en selectie van nieuwe collega’s.
Ervaring
Monica was tien jaar werkzaam bij het Nederlands Helsinki Comite, een internationale stichting met projecten in Midden- en Oost-Europa. Als projectleider leidde zij grote projecten om de toepassing van internationaal recht door advocaten, rechters en gevangenispersoneel te verbeteren. Ze deed naast haar werk een post-HBO opleiding communicatie en coaching bij Phoenix opleidingen in Utrecht en startte haar eigen praktijk ‘Baboesjka’ in coaching en begeleiding. Daarnaast werkte zij als Consultant bij Aram, een planning consultancy bureau, waar zij meerdere opdrachten in het bedrijfsleven had. Inmiddels is zij ruim twaalf jaar programma adviseur bij Reos.
Drijfveer
“Meerwaarde leveren aan partners die werken aan de transitie van ziekte en zorg naar gezondheid en maatschappij. Dat is mijn drijfveer en dit doe ik door mijn energie in te zetten, mensen te verbinden en inspireren en hen stappen te laten maken in die transitie.”